Wiosenne paznokcie 2019

Zadbane ręce, modny manicure to synonim zadbanej, eleganckiej kobiety. Jakie trendy panują w tym sezonie? Jak wyglądają modne paznokcie 2019?

Modne paznokcie 2019 to duża różnorodność. Króluje błysk. Lakiery metaliczne i brokatowe są jak najbardziej na czasie. I co ważne, nosimy je od rana do wieczora. Jakie kolory są modne?

Biel

Kolor, który pojawił się na wybiegach. Elegancki, ale bardzo trudny. Biel musi idealnie kryć nasze paznokcie. Każde niedociągnięcie, niewprawny ruch pędzelkiem widać bardzo wyraźnie i takie paznokcie już nie są ozdobą. Dobrze zrobione wyglądają elegancko i świeżo. Paznokcie 2019 to również biel z metalicznym połyskiem.

Brokat oraz biżuteria

Króluje na naszych paznokciach już od jakiegoś czas. Nosimy również półtransparentne odcienie z błyszczącymi drobinkami, a także perłowo metaliczne odcienie różu, miedzi i fioletu.
Kolejnym hitem sezonu, który jest już z nami od kilku sezonów, jest biżuteria. Cyrkonie, czy ozdoby udające kamenie szlachetne pięknie wyglądają na naszych paznokciach.

Szmaragdowa zieleń

Ciemny, głęboki odcień z metalicznym wykończeniem jest najbardziej pożądanym odcieniem zieleni na wiosnę.

Nie zapominajmy o klasyce, która jest już z nami wiele sezonów. Klasyczna czerwień, która jest synonimem odważnej, pewnej siebie kobiety nadal pozostaje z nami. W tym sezonie jest to jasna, energetyczna czerwień z pomarańczowymi podtonami. A dla pań, które nie mogą pozwolić sobie na taką intensywność koloru nadal pozostaje klasyczny, elegancki nude.

Comments are closed.