Dlaczego warto zadbać o odbudowę paznokcia?

Czasami nie można obejść się bez zabiegów regeneracyjnych na dłonie i paznokcie. Decydują się na nie nie tylko panie, ale coraz częściej również panowie. Dlaczego warto to robić? Dlaczego ważne jest by dbać o odbudowę paznokci?

Zadbane paznokcie i względy estetyczne

Przede wszystkim zadbane paznokcie wyglądają niezwykle estetycznie. Do ich odbudowy warto stosować profesjonalne preparaty takie jak ibx system warszawa. Nakłada się je po prostu na płytkę paznokcia, jak zwykły lakier. Później, wystarczy utwardzić go pod lampą UV… i gotowe. Paznokcie można poddać dalszej stylizacji, np. nakładaniu hybryd. Ciekawym rozwiązaniem są preparaty, które wnikają w płytkę paznokcia, a nie jedynie pozostają na jego powierzchni. Dzięki temu lepiej wzmacniają strukturę płytki oraz odbudowują ją od środka, a nie tylko tworzą ochronną powłokę. Wpływa to na głęboką i trwałą regenerację paznokcia, co jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą co chwilę myśleć o ich odbudowie.

zabieg odbudowy paznokci

Większa wygoda

Paznokcie odbudowane z warszawskim ibx systemem są zabezpieczone przed kruszeniem się i łamaniem. To oczywiste, zdrowa płytka paznokcia nie niszczy się aż tak szybko. Jest po prostu bardziej bezpieczna niż paznokcie kruszące się, łamliwe i miękkie. Zdecydowanie zbyt łatwo je uszkodzić, złamać, a później zmagać się z bólem lub nawet infekcją. Każdy, kto kiedykolwiek złamał paznokieć, wie jakie to uciążliwe i jak bardzo dużym kłopotem może się okazać.

Comments are closed.