Eleganckie naturalne paznokcie

Wiele kobiet za eleganckie uważa pomalowane paznokcie, jednak nie da się ukryć, że czasem efekt takich stylizacji jest dość tandetny. Zasady savoir vivre zalecają jednak rezygnować z malowania płytek, a najlepszym dowodem na fakt, że bardziej eleganckie są naturalne płytki, jest to, że często dress code w prestiżowych miejscach pracy zakazuje ich malowania. Rozwiązaniem może być wówczas manicure japoński.

Naturalność i piękno – to się nie wyklucza!

Kobiety często malują paznokcie tylko po to, by ukryć ich nieatrakcyjny naturalny wygląd, który jest wynikiem jedynie zaniedbania lub zniszczenia bądź osłabienia. Dotyczy to zwłaszcza tych pań, które często malują paznokcie lub wykonują inne rodzaje stylizacji, co zawsze źle wpływa na płytkę. Wystarczy jednak skorzystać ze sposobu, jaki stosowano już przed wiekami w Japonii, by odmienić wygląd swych paznokci nie do poznania, a nawet poprawić ich stan. Okazuje się, że dzięki takiej stylizacji paznokcie wyglądają nawet piękniej niż pokryte lakierem – być może nawet nie zechce się wrócić do ich malowania!

Połysk różowej perły

Wtarcie w paznokcie japońskiej pasty odżywczej i utrwalenie jej pudrem powoduje, że płytki zyskują piękny, zdrowy koloryt oraz połysk – wyglądają jak pociągnięte lakierem bezbarwnym lub odżywką, z tym, że bez efektu odpryskiwania czy ścierania się. Można wówczas przekonać się, jak niezwykle estetycznie wyglądają paznokcie i całe dłonie. Jest to efekt wypielęgnowanych, zadbanych dłoni, znacznie bardziej dyskretny niż w przypadku malowania płytek.

Manicure japoński – tu umówisz się na wizytę

Comments are closed.