Francuski manicure – zawsze dobry wybór

Obecnie znane są bardzo różne sposoby malowania i stylizowania paznokci, zarówno we własnym zakresie, jak i w salonach można zdobić płytki na bardzo różne sposoby. Kiedy zaś nie wiadomo, na co się zdecydować, warto postawić na manicure francuski.

Schludny wygląd dłoni

Choć może się wydawać, że francuska stylizacja paznokci wyszła już z mody, bo wyparły ją jednokolorowe hybrydy czy paznokcie w stylu ombre, wystarczy sprawdzić ofertę dobrego salonu kosmetycznego (jak choćby ten), by przekonać się, że taka pozycja nadal znajduje się na liście. Francuski manicure jest niezwykle elegancki i stonowany w wyrazie, na wiele okazji, choćby do pracy, nadaje się więc dużo lepiej niż paznokcie w żywych czy też ciemnych kolorach.

Łatwe wykonanie

Na pewno atutem takiej stylizacji jest prostota jej wykonania. Wystarczy biały lakier i emalia w wybranym kolorze – cielistym beżu, delikatnym różu czy nawet lakier przezroczysty (bądź odżywka) i trochę wprawy, by nadać płytkom fantastyczny wygląd. Można też użyć specjalnych pasków, by uzyskać idealnie równą linię uśmiechu, ale wiele kobiet, mających wprawę w malowaniu paznokci, świetnie sobie bez nich radzi (znaleźć można je w drogeriach). Tak wykonany manicure wygląda bardzo skromnie i jednocześnie elegancko.

Comments are closed.