Pedicure hybrydowy – piękne paznokcie na dłużej

Piękne stopy i paznokcie to coś, o czym każda kobieta marzy latem i wiosną. Niestety malowanie paznokci klasycznymi lakierami nie tylko jest bardzo pracochłonne, ale także daje krótkotrwały efekt, przez co pedicure trzeba poprawić już po kilku dniach.

Aby zadbać o swoje paznokcie i zapewnić im trwałą stylizację, dobrze jest wybrać się do kosmetyczki na pedicure hybrydowy. Na czym to polega i ile kosztuje? Czy warto wykonać pedicure hybrydowy na lato? Oto kilka wskazówek, faktów i porad.

Jak wykonuje się pedicure hybrydowy?

Wykonanie profesjonalnego pedicure hybrydowego zajmuje kosmetyczce zazwyczaj od 2 do 3 godzin i wiąże się to z kosztem od kilkudziesięciu złotych w górę – w zależności od miejsca i indywidualnych cen profesjonalisty. Polega on na nałożeniu na paznokcie kolejno trzech warstw specjalnego lakieru – bazy, koloru oraz topu i utwardzeniu ich w lampie pod światłem UV bądź LED. Taki pedicure jest bardzo trwały i nosić go można nawet do 3 lub 4 tygodni bez tracenia czasu na zbędne poprawki i bez zamartwiania się że lakier odpryśnie lub odpadnie z paznokci. Zabiegi w Warszawie i Wrocławiu zamówić można na: https://easynails.pl/uslugi/pedicure/pedicure-hybrydowy/.

Dlaczego warto zapisać się na pedicure hybrydowy na lato?

Latem i wiosną większość czasu na podwórku spędzamy w klapkach i sandałkach – aby stopy i paznokcie dobrze się w nich prezentowały warto wykonać sobie pedicure. Pedicure hybrydowy jest bardzo trwały, dlatego paznokcie będą doskonale wyglądały przez długi czas.

Comments are closed.