Efektowny i trwały manicure winylowy

manicure winylowy

Dłonie są wizytówką każdego człowieka, dlatego nie można dziwić się temu, że każda osoba dąży do ich perfekcyjnego wyglądu. W szczególności panie, które starannie wykonują manicure w różnych kolorach i wzorach. Wśród polecanych, chętnie wybieranych jest manicure winylowy. Można go wykonać w salonie, jak również w zaciszu domowym.

Zadbane i bezpieczne paznokcie

Do wykonania tej stylizacji używa się lakierów winylowych. Bazują one na polimerach winylu. Jest to składnik, który zapewnia ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, jak również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Lakiery można kupić samodzielnie. Koszt jednego lakieru szacuje się w granicach od 5 do 25 zł. Do tego potrzebny jest utwardzacz, którego cena utrzymuje się pomiędzy 6 a 60 zł. Na sam koniec należy dorzucić dobry zmywacz, którego cena na ogół nie przekracza 10 zł.

Piękne i kolorowe paznokcie

Może i manicure vinylux nie utrzymuje się na paznokciach tak długo, ale jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Nie wymaga on bowiem użycia żądnych lamp. Poza tym, lakiery winylowe występują w różnych odcieniach, więc można tak naprawdę mieć dowolnie wybraną przez siebie stylizację. Również, jeżeli chodzi o piękne wzorki. Istnieje pełna dowolność, jeżeli chodzi o winylowy manicure paznokci. Można pomyśleć o tym, aby wykonać go samodzielnie w domu.

Comments are closed.